Velký náhľad 22.09.2016 / Obmedzenie

Pre výmenu mostných záverov bude čiastočne uzavretá D1 pri Hornej Strede

D1

Z dôvodu výmeny mostných záverov na moste na diaľnici D1 neďaleko Hornej Stredy bude nevyhnutná čiastočná uzávera tohto úseku diaľnice.

 

Výmena mostných záverov na moste na D1 v km 92,519 medzi križovatkami Horná Streda a Lúka si vyžiada čiastočnú uzáveru pravého jazdného pásu v smere na Trenčín na úseku cez Biskupský kanál a Váh.

Upozornenie pre motoristov

Stavebné práce počas výmeny mostných záverov budú na moste realizované v pravom jazdnom páse po poloviciach v dvoch etapách a to v čase:

  • od 22. septembra (štvrtok) od 12:00 do 15. novembra (utorok) do 18:00

Vedenie dopravy

Doprava bude v obidvoch etapách vedená v pravom jazdnom páse v jednom voľnom jazdnom pruhu (smer Trenčín) a v ľavom jazdnom páse bude doprava vedená v troch jazdných pruhoch (jeden smer Trenčín a dva smer Trnava).

Vodiči v pravom jazdnom páse (smer Trenčín) budú mať možnosť prejsť pred mostom cez stredný deliaci pás do ľavého jazdného pásu, kde bude obojsmerná premávka. Vrátiť sa bude možné naspäť za mostom do pravého jazdného pásu.

Národná diaľničná spoločnosť sa motoristom ospravedlňuje za znížený komfort.  

Užitočná aplikácia

Všetky aktuálne informácie o obmedzeniach na našich diaľniciach a rýchlostných cestách nájdete aj prostredníctvom aplikácie Pomoc na diaľnici.