29 jún Peter a Pavol, Petra
  •  
Napíš nám
novinky na webe
Mobilná
aplikácia
Mobilná aplikácia Pomoc na diaľnici je určená pre privolanie Diaľničnej patroly prostredníctvom volania alebo SMS s...
Spoplatnenie
diaľnic
Diaľnice a rýchlostné cesty sú najkvalitnejšou a najrýchlejšou formou dopravy. Pred vstupom na spoplatnený úsek majte...
Šibenik Tunel Šibenik je súčasťou II. úseku diaľnice D1 Jánovce - Jablonov. Má dĺžku 588 metrov a tvoria ho dve samostatné...
Prehľad odpočívadiel Priestor s možnosťou parkovania, oddychu a služieb pre motoristov. To všetko ponúka pre cestujúcich a vodičov sieť...
ÚSEK DIAĽNICE Fričovce - Svinia Ťah:D1 Lokalizácia:Prešovský kraj
mediacentrum
29 jún 2016
správa NDS Aktualita: Križovatku Triblavina postavíme v pôvodnej koncepcii 3.. Križovatka Triblavina na diaľnici D1 sa postaví v pôvodnej koncepcii 3 plus 2, upravenou tak,..
22 jún 2016
Správa NDS Zrušili sme súťaže na vypracovanie dokumentácie za 7,8 milióna.. Národná diaľničná spoločnosť zrušila dve súťaže na vypracovanie dokumentácie na..
21 jún 2016
správa NDS V tuneli Višňové je vyrazených už 3 600 metrov Práce na zatiaľ najdlhšom slovenskom tuneli Višňové napredujú. Vyrazených je už viac ako..
20 jún 2016
správa NDS Na stavbu kysuckej D3 máme ďalších 87 miliónov eur z EÚ Výstavba úseku D3 Čadca, Bukov – Svrčinovec bude spolufinancovaná z peňazí Európskej..
16 jún 2016
správa NDS NDS skontrolovala pokrok prác na R2 Generálny riaditeľ NDS navštívil stavby na R2, kde skontroloval, ako prebiehajú práce na..