03 september Belo
  •  
Napíš nám
novinky na webe
Prehľad odpočívadiel Priestor s možnosťou parkovania, oddychu a služieb pre motoristov. To všetko ponúka pre cestujúcich a vodičov sieť...
Mapa diaľničnej siete Mapa zobrazujúca celú sieť diaľnic a rýchlostných ciest Slovenskej republiky so všetkými jej súčasťami podľa stavu,...
ÚSEK RÝCHLOSTNEJ CESTY Zvolen, východ - Pstruša Ťah:R2 Lokalizácia:Banskobystrický kraj
ÚSEK DIAĽNICE Lietavská Lúčka - Višňové - Dubná Skala Ťah:D1 Lokalizácia:Žilinský kraj
ÚSEK DIAĽNICE Žilina, Strážov - Žilina, Brodno Ťah:D3 Lokalizácia:Žilinský kraj
mediacentrum
02 september 2014
obmedzenie NDS opraví vozovky v Trenčianskom kraji Vozovka cesty I/50 v úseku štátna hranice SR/ČR - Drietoma a tiež diaľnice D1 v úseku..
30 august 2014
Zaznamenali sme Nová čerpacia stanica Štrba otvorená Prostredníctvom fotografií vám prinášame atmosféru z prvých dní otvorenia novej čerpacej..
29 august 2014
Správa NDS Na najvyššie položenom odpočívadle pribudla čerpacia stanica Nová čerpacia stanica sa stala súčasťou odpočívadla Štrba na diaľnici D1 za Popradom v..
28 august 2014
Obmedzenie Tunel Horelica bude dočasne uzavretý Na severe Slovenska bude zo soboty na nedeľu (v nočných hodinách) uzavretý tunel Horelica.
28 august 2014
Zaznamenali sme Na diaľničnom odpočívadle sa nakrúcal film Prinášame vám fotografie z nakrúcania filmu na diaľničnom odpočívadle D2 Závod pri..