Odpočívadlo

Miesto na diaľničnej sieti pre odpočinok s ponukou bohatého servisu v starostlivom a priateľskom prostredí pre motoristov a spolucestujúcich.

Urobte si pauzu
A Odpočiňte si

 

logo pre diaľničné odpočívadlo

 

 

Ponuka servisu na odpočívadlách diaľničnej siete zahŕňa
čerpacie stanice, kaviarne alebo reštaurácie,
oddychové plochy, detské ihriská a na vybraných odpočívadlách aj fitness zóny.

 

Kultivované prostredie, čistota a poriadok
sú našou najvyššou ambíciou pre príjemný pobyt každého motoristu. 

 

Zóny parkovania

Veľkorysé parkovacie plochy  s informačnými tabuľami a zreteľne označené zóny odpočívadla prispievajú k pohodlnému parkovaniu a oddychu všetkých motoristov.

Oddych a hra

Deti si na odpočívadlách môžu skúsiť zážitkové detské ihriská a rodičia zasa vychutnať možnosti na posedenie a oddych. Samozrejme sú určené plochy na venčenie vašich miláčikov.
Takto sa celá rodina teší z oddychu. 

Toalety 

Moderné bezbariérové hygienické zariadenia s miestom na prebaľovanie detí a na vybraných odpočívadlách aj s možnosťou osprchovania sa urobia z vašej cesty pohodlný zážitok.

Turistické atrakcie na dosah

Na našich odpočívadlách nájdete infopointy s turistickými informáciami o najbližších atrakciách a zaujímavých miestach v regióne. Alebo si len jednoducho prečítajte niečo o regióne, ktorým prechádzate.

Fitness zóny

Pre väčšie hyperaktívne deti a športovcov sú k dispozícii fitness zóny, kde si môžu natiahnuť stŕpnuté svalstvo po dlhej ceste autom. Krátky kruhový tréning medzi jazdou rozprúdi vašu myseľ aj telo. 

Wifi

Na mnohých odpočívadlách ponúkame pre motoristov bezplatné používanie internetu. Môžete si tak urobiť pauzu, vybaviť najnutnejšie maily alebo len tak narýchlo prezrieť novinky na internete.

 

názov siete: NDS

Presvedčte sa sami.
Odpočinúť si je dôležité!
zastavte na našich odpočívadlách.

 

Všetky odpočívadlá na diaľniciach a rýchlostných cestách sú k dispozícii
online v našej aplikácii Pomoc na diaľnici.
ZISTIŤ VIAC

 

Porazte mikrospánok

Za volant si sadajte len odpočinutí. Príliš málo spánku pôsobí za volantom ako alkohol. Štúdie dokazujú, že po jednej noci krátkeho 4 hodinového spánku je reakčný čas pri jazde autom porovnateľný s jazdou s 0,5 promile alkoholu v krvi. Jedna noc bez spánku zodpovedá dokonca 0,8 promile. Dávajte si pozor aj na signály únavy: štípanie očí, kŕčovité prsty na volante alebo príliš tesné jazdenie.